Újgenerációs defibrillátorra gyűjtünk
Támogasd a mentők munkáját az egész országban!

Szép Mentés! 2021 - Országos felmérés és nyereményjáték

Mentőt hívni egyszerű feladatnak tűnhet, ám éles helyzetben nehéz megőrizni a hidegvérünket. Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány célja, hogy növelje a lakosság mentéssel kapcsolatos ismereteit, hogy baleset vagy rosszullét esetén a lehető leghamarabb célba érjen a segítség. Tesztelje Ön is tudását, és nyerjen!

PENNY Market és a Huni.hu támogatásával idén nyáron elindítjuk országos felmérésünket, a Szép Mentés! Tesztet, hogy kiderítsük, vészhelyzetben helytállna-e az emberek többsége.

Vajon Ön tudná a helyes választ a legfontosabb, mentéssel kapcsolatos kérdésekre, mint például
•    Ki és mikor jogosult mentőt hívni?
•    Mit tanácsos mindenképpen elmondani a mentő hívásakor?
•    Hogyan tudunk hatékonyan együttműködni az operátorral?

Tesztelje tudását és nyerjen PENNY Market ajándékkártyát, élethű mentőautó makettet vagy plüss mentőautót!

Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány mentési tesztjének kitöltésével segíti kutatásunkat, melynek eredményeiről honlapunkon is beszámolunk, valamint részt vehet nyereményjátékunkon, ahol kisorsolunk

•    2 db 50.000 Ft értékű PENNY Market ajándékkártyát
•    5 db 20.000 Ft értékű PENNY Market ajándékkártyát
•    5 db élethű 1/50 VW Crafter mentőautó makettet