Mobil ultrahangra gyűjtünk. Legyen Neked is szívügyed az életmentés!

Nem várt meglepetés érte Csuja Imrét forgatásunkon

Csuja Imrét nem könnyű zavarba hozni. Akkor is feltalálja magát, ha szereplőtársa nem tud eljönni a forgatásra. De vajon ki lehetett a renitens kolléga, és mi volt távolmaradásának oka?

Ezekre a kérdésekre is választ ad az Országos Mentőszolgálat Alapítvány legújabb kampányfilmje, amely természetesen ezúttal is egy nemes cél érdekében készült, a tőlük megszokott humoros formában.

De itt még nem ér véget a meglepetések sora. Egy másik felvétel is „lebuktatta” az alapítvány jószolgálati nagykövetét, méghozzá egy igen kínos helyzetben – persze csakis azért, hogy így hívják fel a nézők figyelmét az adó 1% felajánlás fontosságára.

Szeretjük a humort, de természetesen az életmentés számunkra nem gyerekjáték. Sőt, nagyon is komolyan vesszük munkánkat. Immár 19 éve támogatjuk bajtársainkat a legkorszerűbb életmentő eszközökkel.

– mondta el dr. Czakler Éva mentőorvos, alapítványunk kuratóriumának alelnöke.

Társadalmi edukációs kampányainkban továbbra is igyekszünk élen járni a legújabb trendek követésében, éppen ezért idén ismét jelentkezünk humoros TikTok tartalmakkal is:

MENTŐALAPÍTVÁNY A TIKTOK-ON

Sajnos az emberek több mint fele még mindig nem él az adó 1% felajánlás lehetőségével. Bízom benne, hogy videóink hatására most olyan adózókat is sikerül mozgósítani, akik eddig nem éltek a lehetőséggel, hiszen az 1% nekünk tényleg sokat számít.

– jelölte ki a célt dr. Czakler Éva.

Köszönjük mindenkinek, aki segíti küldetésünket adója 1%-ának felajánlásával!

ADÓ 1% FELAJÁNLÁS