Segítsd a mentők munkáját adód 1%-ának felajánlásával!

Kérjük, szavazzon ránk a Henkel pályázatán!

A Henkel 10 millió forinttal támogat öt, a járvány elleni küzdelemben aktív alapítványt, köztük az Országos Mentőszolgálat Alapítványt is. A felajánlott összeg a megjelölt alapítványok között a közönség szimpátiaszavazata alapján fog megoszlani.

Kérjük, szavazzon ránkwww.henkelpromo.hu weboldalon május 4. és július 31. között! Nincs más dolga, mint az Alapítványunk neve melletti szívecskére kattintani.

Célunk továbbra is, hogy:
•    az életmentők mindig a legkorszerűbb eszközökkel indulhassanak bevetésre,
•    a lakosság elsősegélynyújtási ismerete minél magabiztosabb legyen, és
•    bajtársaink társadalmi megbecsülése is folyamatosan nőjön.

Támogatóink jóvoltából 2019-ben több mint 428 millió Ft értékben adtunk át eszközöket a mentőállomások részére országszerte.

A koronavírus járvány alatt átadásaink nem szüneteltek, az év első négy hónapjában több mint 128 millió Ft-tal támogattuk bajtársaink munkáját.

A nagyértékű életmentő eszközök mellett ózongenerátorokkal láttunk el számos mentőállomást. Ez az eszköz a mentőautók még hatékonyabb fertőtlenítését szolgálja, így biztosítva bajtársaink és az általuk kezelt betegek biztonságát.

Szavazatával most Ön is hozzájárulhat a magyarországi mentőállomások korszerűsítéséhez!