Karácsonyi ajándékunk: alapítványunk 2018-as naptárja

Nagy hálával tartozunk mindenkinek, aki támogatja alapítványi tevékenységünket, s ezzel a mentők áldozatos munkáját. Vannak, akikre már hosszú évek óta számíthatunk egész éven át. Nagy szeretettel készítettük el egyedi jövő évi naptárunkat, amelyet most digitálisan is elérhetővé tettünk ajándékként.

Ha Ön már követőnk, akkor megkapta december 12-i elektronikus hírlevelünkben Önnek szánt ajándékunkat. Ha még nem követi munkánkat, nem kell mást tennie, mint az alábbi képre kattintva regisztrálni elektronikus hírlevél listánkra. (A regisztráció új ablakban nyílik meg.) A regisztrációra küldött levelünkből egy kattintással letöltheti a 12 fotót (tömörített állományként). Használja háttérképként asztali gépén/laptopján, vagy nyomtassa ki falinaptárnak. Köszönjük, hogy Ön is velünk tart a mentők segítésében!

OMSZA Naptár 2018

Ha pedig szívesen támogatja most azonnal online adományozás formájában a mentők munkáját, itt azt is megteheti.

Online adományozok!