Az MLSZ és a magyar labdarúgó válogatott 10 millió Ft-os támogatása

Szalai Ádám kezdeményezésére a magyar labdarúgó válogatott tagjai, valamint az MLSZ 10 millió Ft értékben támogatják az Országos Mentőszolgálat Alapítványt.

Három olyan szervezetet támogat 10-10 millió forinttal Szalai Ádám 61-szeres magyar válogatott és alapítvány, a Játékidő Alapítvány, akik a koronavírus járvány megfékezéséért vagy a betegek ellátásáért tesznek közvetve vagy közvetlenül. Az összesen 30 millió Ft értékű támogatást Ádámon és alapítványán felül a Magyar Labdarúgó Szövetség és a magyar labdarúgó válogatott tagjai ajánlották fel.

Ádám videóüzenetében elmondta, hogy az ajánlásoknak megfelelően sokan otthon maradnak, azonban sokan ezt nem tehetik meg. Ők azok, akik önzetlenül dolgoznak a betegek ellátásán és a járvány megfékezésén, ami – Ádám szavaival élve – csak együtt sikerülhet.

Tekintse meg Ádám videóbejelentkezését Facebook oldalunkon: Megnézem a videót!

Bajtársaink nevében köszönjük a nagylelkű és példamutató felajánlást!