Indul a motoros szezon. Támogasd Te is a Mentőmotoros Szolgálatot!

1% a mentőknek - Az interneten a legegyszerűbb

Kedvenc „maffiózónk”, Bala évek óta fogadkozik, hogy ha egyszer lesz rendes jövedelme, annak 1%-át bizony a mentőknek fogja felajánlaniÖrömmel jelentem, hogy elérkezett a várva várt pillanat! Ráadásul rögtön személyesen vitte be 1%-át a NAV ügyfélszolgálatára, hogy elsőként tegye meg a felajánlást.

Természetesen mindez csupán egy újabb humoros videónk tartalma, amely ismét jó céllal készült:

Jószolgálati nagykövetünk és színművész társai ezúttal a személyi jövedelemadó 1% felajánlásának fontosságára hívják fel a figyelmet.Rohamosan közeledik a május 21-ei határidő! Kérjük, idén is gondolj az OMSZ több mint 8900 mentődolgozójára, amikor adód 1%-ának felajánlásáról döntesz!

FELAJÁNLOM ADÓM 1%-ÁT

Mindezt az interneten, csupán pár perc alatt megteheted, otthonod kényelméből. Az 1% nem csak nekünk és bajtársainknak, de Neked is sokat számít:

A felajánlásokból korszerű, sokszor életmentő eszközöket vásárlunk az ország 256 mentőállomása számára.

Mentőre mindig, mindenhol szükség van, így nem is kérdés, hogy minden 1% felajánlás, ami Alapítványunk részére érkezik, jó helyre kerül. Az ország 256 mentőállomásának fejlesztése minden napra ad valami tennivalót.

Így találsz meg minket a NAV eSZJA felületén:

• Országos Mentőszolgálat Alapítvány
  • Adószámunk: 18252831-2-43