Támogassa a mentőket a Bónusz Brigádon is!

Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány és a Bónusz Brigád együttműködésének eredményeképpen már a legnépszerűbb hazai kedvezménygyűjtő oldalon is támogatható bajtársaink munkája.

Alapítványunk csatlakozott a Bónusz Brigád példaértékű kezdeményezéséhez. Egészen 2020. március 9-éig vásárolhatók a Bónusz Brigád weboldalán 100 Ft értékű kuponok, melyek teljes egészében, minden levonás nélkül kerülnek alapítványunk számára, segítve így a mi, ezáltal pedig a mentők munkáját.

A jótékonysági akció keretében egy személy akár több, 100 Ft értékű „kupont” is vásárolhat, melyet nem szükséges kinyomtatni, csupán jelképes kuponról van szó, mely révén befolyt összeget alapítványunk 15 darab LifePak 1000 defibrillátorra fordítja, mely nélkülözhetetlen segítség az újraélesztés során.

Az akcióhoz tehát a Bónusz Brigád oldalán lehet csatlakozni az alábbi linket követve: