Segítsd a mentők munkáját adód 1%-ának felajánlásával!

Arany Fokozatú Életmentő címben részesült a NÚSZ Zrt.

Újraélesztő készülékek (mellkaskompressziós, illetve defibrillátor eszközök) beszerzésére fordítja az Országos Mentőszolgálat Alapítvány a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. által felajánlott 5 millió forintot.

Az együttműködés eredményeként az állami cég elsőként vehetett át Arany Fokozatú Életmentő címet, és mintegy 40 munkatársa életmentő, elsősegélynyújtó képzésen vehet részt az OMSZA jóvoltából.

A NÚSZ 2018-ban indított Galamb József Támogatási Programja keretében már számtalan fontos társadalmi cél megvalósítását támogatta. Az Országos Mentőszolgálat Alapítvánnyal való mostani együttműködés is ennek a társadalmi felelősségvállalási programnak a része. Bartal Tamás, a NÚSZ vezérigazgatója elkötelezett a téma iránt.

„Vállalatunk többek között olyan kezdeményezések mellé áll, amelyek felhívják a figyelmet a biztonságos és kulturált közlekedés jelentőségére, segítenek megelőzni a baleseteket, vagy – ha már megtörtént a baj – támogatják a sérültek szakszerű és gyors ellátását.”

Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány a nemrég bevezetett támogatói fokozatrendszeréhez várja minden társadalmilag elkötelezett cég jelentkezését!

vallalati@mentoalapitvany.hu