A MAPEI Kft. 2000 maszkkal segíti a járvány elleni küzdelmet

A Mapei Magyarország 3 millió Ft értékben adott át alapítványunk részére FFP2 maszkokat. A nagy múltú, építőipari termékek gyártásával foglalkozó vállalkozás nagylelkű felajánlása már meg is érkezett alapítványunk központjába.

A társadalmi felelősségvállalásban aktív szerepet vállaló Mapei Kft. mindenképpen segíteni szerette volna a frontvonalban nap mint nap helytálló életmentők munkáját ebben az embert próbáló időszakban, ezért úgy döntöttek, hogy az Országos Mentőszolgálat Alapítványnak 2000 db védőmaszkot ajánlanak fel, melyet a következő napokban alapítványunk fog eljuttatni a mentőállomások részére.

Az együttműködés eredményeként a vállalkozás Ezüst Fokozatú Életmentő címben részesült.

Bajtársaink nevében köszönjük a nagylelkű és példamutató felajánlást!

Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány a nemrég bevezetett támogatói fokozatrendszeréhez várja minden társadalmilag elkötelezett cég jelentkezését!

vallalati@mentoalapitvany.hu