Segítsd a mentők munkáját adód 1%-ának felajánlásával!

AdakozóKedd - A jótékonyság nemzetközi napja

Lassan nálunk is hagyománnyá válik az AdakozóKedd (Giving Tuesday), amely az Egyesült Államokban, civil szervezetek, non-profit szervezetek tevékenysége nyomán lett a jótékonyság nemzetközi napja.

A tengeren túl hatalmas adománygyűjtő kampányok épülnek erre a napra, és Európában is sok országban honosodott már meg ez a világnap.

Idehaza kisebb a hírverés az AdakozóKedd körül, de a civil szervezetek minden évben felhívják támogatóik és a közvélemény figyelmét a jótékonyság társadalmi fontosságára.

Így teszünk most is! Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány a mentősök munkáját hatékonyabbá tevő mentéstechnikai eszközökre, korszerű berendezésekre gyűjt adományokat! Mutatjuk, pontosan mire!

AdakozóKedd mentéstechnikai eszköz gyűjtés

Ha a Fekete Péntek a fogyasztásé, vásárlásé, legyen az utána következő kedd az adakozásé!

Ne feledd: a civil szervezetek a társadalom jobbításáért, a közösségért dolgoznak.

Az Országos Mentőszolgálat Alapítvány a hétköznapok hőseit, a mentősöket segítő szervezet.

Támogasd a munkánkat!